Menighetsbladet

2017 er her og nye menighetsblad er på gang, men vi trenger stoff og innspill. Vi har nå gjort en liten endring i hvordan bladet skal utgis og Tor Egil tar seg av det trykte bladet. Han har god erfaring med slikt arbeid fra tidligere og det er helt topp å kunne benytte kompetansen som finnes i menigheten. Jens-Chr. fortsetter som før med å lage den elektroniske utgaven. Målet er at begge bladene skal være identiske når de kommer ut. Til kommende nummer har jeg fått stoff fra Øyvind Aske og målet er at vi jevnlig skal få litt info om hans arbeid ute i verden. Har du stoff eller ønske om noe som skal inn så send inn info til oss.

Legg igjen en kommentar

Fyll inn i feltene under, eller klikk på et ikon for å logge inn:

WordPress.com-logo

Du kommenterer med bruk av din WordPress.com konto. Logg ut /  Endre )

Twitter-bilde

Du kommenterer med bruk av din Twitter konto. Logg ut /  Endre )

Facebookbilde

Du kommenterer med bruk av din Facebook konto. Logg ut /  Endre )

Kobler til %s