Misjonsgudstjeneste

Øyvind Aske, misjonssekretær i Metodistkirken Norge taler i dagens gudstjeneste (19.11.17) og gir oss også info om barnehjemmet Judith Craig i Monrovia. De har nå fått installert solceller og har strøm nok. Da slipper de å kjøre generatorer med dyr diesel for å få lys på kveldene. Aske er ellers godt kjent i Tistedal dag han tilhører menigheten her. Han har også vært pastor i denne menigheten i mange år. Denne søndagen har vi også besøk av Birger Skaar som synger for oss.

Legg igjen en kommentar

Fyll inn i feltene under, eller klikk på et ikon for å logge inn:

WordPress.com-logo

Du kommenterer med bruk av din WordPress.com konto. Logg ut /  Endre )

Twitter-bilde

Du kommenterer med bruk av din Twitter konto. Logg ut /  Endre )

Facebookbilde

Du kommenterer med bruk av din Facebook konto. Logg ut /  Endre )

Kobler til %s